Reklama
Reklama

Vivus rozdaje kody rabatowe!

VIVUS to rzetelna firma, która od wielu lat udziela pożyczek każdemu, kto jest w potrzebie. Cieszy się zadowoleniem klientów i dużą renomą. Charakteryzuje się dbałością o klientów, niskimi cenami i prostymi procedurami udzielania pożyczek. Właśnie dlatego od ponad siedmiu lat Vivus udzielił około siedmiu milionów pożyczek w parunastu krajach na świecie i wciąż cieszy się rosnącym zainteresowanie.

Na stronie https://www.kody.pl/vivusdostępne są kody rabatowe obniżające prowizję za pożyczki w Vivusie.

Jak w trzech prostych trzech krokach otrzymać pożyczkę z VIVUS?

1. Złóż wniosek o pożyczkę. Możesz zrobić to telefonicznie, za pomocą aplikacji mobilnej, osobiście w oddziale, lub online korzystając ze strony www. vivus. pl. We wniosku należy podać dane osobowe. Warunkiem koniecznym poprawnego złożenia wniosku jest posiadanie dowodu osobistego oraz rachunku bankowego. Składanie wniosku online trwa kilka minut, jest łatwe i wygodne.
2. Pieniądze trafiają na twoje konto. Specjaliści z Vivus rozpatrują twój wniosek, a po pomyślnym zatwierdzeniu go pieniądze zostają przelane, na podane wcześniej przez ciebie konto bankowe.
3. Spłacasz pożyczkę. W systemie online zostajesz wysłane przypomnienie o konieczności spłaty pożyczki. Platforma Klienta Vivus sprawia, że możesz mieć pod pełną kontrolą wszystkie swoje pożyczki. Na bieżąco możesz analizować terminy spłaty, co bardzo ułatwia planowanie domowego budżetu. Oprócz informacji związanych z pożyczkami jesteś informowany również o różnego rodzaju aktualnych promocjach, czy konkursach umożliwiających zaciąganie nowych pożyczek na niezwykle dogodnych warunkach.

Vivus usprawnia pracę z klientami, udostępniając im infolinię zajmującą się ich pełną obsługą. Możemy tu dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji dotyczących pobierania pożyczek i ich spłaty. Wykwalifikowani pracownicy udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania pod numerem telefonu 22 206 21 21. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do dwudziestej drugiej, a w soboty i niedziele od ósmej do dwudziestej.

Ważne jest, by przy rejestracji potwierdzić zgodę na przetwarzanie danych w celach do celów marketingowych, gdyż zapewni nam to stałe źródło informacji dotyczące najlepszych, promocyjnych ofert i produktów. Nie musimy wówczas pamiętać o regularnym odwiedzaniu strony Vivus. pl, stosowne informacje otrzymamy za pomocą smsów lub mailowo.

Co wyróżnia firmę Vivus spośród konkurencji?

Oprócz rzetelności, profesjonalnego podejścia do klientów i stabilnej sytuacji rynkowej, firmę Vivus wyróżniają spośród konkurencji niezwykłe oferty promocyjne i niezwykle tanie pożyczki.
Pierwszą pożyczkę, aż do kwoty trzech tysięcy złotych można otrzymać zupełnie za darmo. Jest to pożyczka na okres od jednego do trzydziestu dni.
Kolejnym niezwykle ważnym atutem Vivus, jest czytelna, przystępna strona internetowa i niezwykle pomocne narzędzia, jakie się na niej znajdują. Już po zalogowaniu na główną stronę widzimy prosty kalkulator, który obrazuje nam wszelkie dokładne dane dotyczące pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. Widzimy na nim, ile wyniosą nas odsetki i prowizja, jaką będziemy musieli zapłacić w zależności od zaciągniętej kwoty i okresu spłaty, jakie wybierzemy. Dane w kalkulatorze zmieniają się na bieżąco, co idealnie obrazuje nasze możliwości i opłaty. Kolejnym niezwykle przydatnym narzędziem jest profil klienta, dzięki któremu nigdy nie spóźnimy się ze spłatą pożyczki, gdyż tam znajdziemy cały rozpisany harmonogram spłat.

Vivus ma niezwykłą możliwość przesuwania terminu spłaty. Jest to bardzo ważne, dla wszystkich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Przy pierwszej pożyczce możemy przesuwać termin spłaty aż dwa razy, przy kolejnych jednokrotnie.

Kompleksowe podejście do swoich klientów sprawia, że Vivus jest przodującą firmą na rynku Polskim umożliwiającą zaciąganie szybkich, bezproblemowych pożyczek. Zaciągać może je każdy od 19 do 78 roku życia, kto zawrze z Vivus umowę pożyczki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
25.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro