Reklama
Reklama

Specjalną bimbą w weekendy dojedziemy na Betlejem Poznańskie!

fot. Halina P. / archiwum

Bimba Betlejemska kursować będzie w weekendy - do 22 grudnia.

Linia będzie pomagała w dojeździe do Betlejem Poznańskiego, organizowanego na pl. Wolności oraz na Starym Rynku. Specjalny tramwaj będzie kursował w soboty i niedziele: 7 i 8 grudnia, 14 i 15 grudnia oraz 21 i 22 grudnia 2019 roku. Linia nr 24 obsługiwana będzie taborem historycznym (N+ND).

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Betlejemska Bimba będzie kursować z Ogrodów - przez centrum - do Rataj, zatrzymując się m.in. na przystankach Marcinkowskiego, Pl. Wiosny Ludów, Wrocławska i pl. Wolności. Tramwaj będzie ozdobiony, a na jego pokładzie będzie rozbrzmiewać świąteczna muzyka. To idealny sposób, aby poczuć atmosferę Bożego Narodzenia w trakcie dojazdu na Betlejem Poznańskie (oraz powrotu z wydarzenia) - informuje Agnieszka Smogulecka, rzecznik MPK.

Trasa linii nr 24:

OGRODY - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Marcinkowskiego - Podgórna - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Jana Pawła II - Kórnicka - Dowbora Muśnickiego - Podgórna - Plac Wolności - Fredry - Dąbrowskiego - OGRODY

Przypominamy również, że w grudniowe niedziele wzmocniona zostanie linia nr 16 - w niedziele 8, 15 i 22 grudnia w godzinach od 10.00 do 23.00 tramwaje tej linii będą kursować co 10 minut.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
27.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro