Reklama
Reklama

Blinkee! Bezpłatna nauka jazdy na skuterze! Rozszerzamy strefę o Suchy Las!

Chcesz dojechać w każde miejsce Poznania bez korków zapominając o problemach z parkowaniem? Do tego taniej niż taksówką i bezpieczniej niż hulajnogą czy komunikacją miejską? Już teraz Poznaniacy i turyści w Poznaniu mogą skorzystać aż ze 160 dostępnych skuterów elektrycznych. Jesteśmy największą wypożyczalnią EKO skuterów w Wielkopolsce!

Blinkee City Poznań zaprasza na bezpłatne szkolenie jazdy na skuterze.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy również bezpłatne szkolenia jazdy na skuterach miejskich. Dzięki naszej lekcji, przełamiesz strach przed skuterami i odkryjesz radość jazdy na jednośladzie! Dodatkowo dostaniesz voucher na Eko skutery Blinkee! A to wszystko za free!
Czekamy na Ciebie na parkingu stadionu Lecha - w każdą sobotę wakacji od 10:00 do 14:00! Wejdź na Facebook lub Instagram Blinkee City Poznań, zaznacz przybycie i potwierdź obecność! https://www.facebook.com/events/984016328718189/

Blinkee Poznań także w Suchym Lesie!

Od 2 lipca br. specjalnie dla Was rozszerzyliśmy strefę. Dzięki czemu teraz jeszcze szybciej i łatwiej dojedziesz do Suchego Lasu https://www.instagram.com/p/CCI85sfhqmD/

Jak korzystać ze skuterów Blinkee?

Pobierz bezpłatną aplikację blinkee.city, za pomocą której wypożyczysz nasze skutery.
Załóż konto. Wszystko zajmie Tobie zaledwie kilka minut!
Znajdź w aplikacji najbliższy skuter i zarezerwuj go.
Odblokuj i jedź!

Blinkee - ile to kosztuje?

Każda minuta to koszt zaledwie 0.59 zł (czas postoju jedynie 0.09 zł za minutę), a pierwsza minuta kompletnie za darmo!
Maksymalna opłata całodzienna za korzystanie ze skutera wynosi 69 zł. Dodatkowo, studenci płacą taniej - każda minuta to zaledwie 0,50 zł.

Blinkee to pierwsza w Polsce i trzecia w Europie firma zajmująca się wynajmem skuterów elektrycznych na minuty. Zasięg naszych EKO skuterów wynosi około 80 kilometrów, w zależności od warunków pogodowych oraz stylu jazdy. Zawsze jedź bezpiecznie - w kufrach znajdują się dwa kaski i czepki jednorazowe na głowę. W Polsce jest już ponad 500 tys. indywidualnych klientów.

Dołącz do Nas i Ty! Wypożycz skuter i ciesz się z jazdy!

www.blinkee.city/pl
www.facebook.com/blinkeecityPoznan/
https://www.instagram.com/blinkee.city_poznan/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem
32℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro