Reklama
Reklama

Poznań: elektryczne hulajnogi na minuty wciąż są niszczone

fot. Damian

To, nie pierwszy raz kiedy dostajemy od naszego Czytelnika zdjęcie zdewastowanej hulajnogi na minuty. Dziś kolejna została znaleziona na os. Tysiąclecia.

Kolejna zniszczona hulajnoga Bolt znaleziona w parku na osiedlu Tysiąclecia. Ktoś chyba z części złoży sobie swoją prywatną. Masakra - pisze nasz Czytelnik.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Elektryczne hulajnogi można za opłatą wypożyczać za pomocą telefonu i zostawić w dowolnym punkcie miasta. Jednak okazuje się, że są one po prostu porzucane lub niszczone. Są często parkowane na środku chodnika, porzucane w krzakach czy wrzucane do śmietników i zbiorników wodnych - o czym już wielokrotnie informowaliśmy na łamach naszego portalu.

Jeśli natrafimy na źle zaparkowaną lub zniszczoną hulajnogę, możemy to zgłaszać bezpośrednio w aplikacji na smartfonie. Niezmiennie we wszystkich problemach związanych z użytkowaniem hulajnogi pomoże Ci nasz zespół wsparcia, z którym możesz skontaktować się poprzez aplikację o każdej porze - informują przedstawiciele biura prasowego Bolta.
Daj nam znać, jeśli znajdziesz zepsutą lub rozładowaną hulajnogę Bolt na ulicy - dzięki Twojemu zgłoszeniu nasz zespół ma możliwość rozwiązać problem szybciej i skuteczniej - dodają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
2.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro